info@silversunsaddlery.com +420 721 234 081

Ne. Termíny výjezdů pasovaní uždění a meření uzdeček na zakázku plánuji na základě poptávky. Máte-li zájem o pasování uždění nebo omeření koně na uzdečku ve vaší lokalitě, neváhejte mi napsat. V případě, že mám nějaká volná místa na trase, sdílím nabídku na sociálních sítích.

Vzhledem k časové náročnosti výroby se dodací lhůta u vetších výrobků, jako jsou uzdečky, obnosky a ohlávky pohybuje přibližně mezi 4 a 8 týdny od omeření koně a uhrazení zálohy, záleží na momentálním množství zakázek, a zda pro vás objednávám nějaké speciální materiály. Ve vytíženějších obdobích (jako napřílad před Vánoci) muže být tato lhůta delší. U menších zakázek, jako jsou například čelenky, otěže, nebo jiné jednotlivé díly k uzdečkám bývá dodací lhůta přibližně 2- 4 týdny.

Všechny uzdy a uzdečky vyrábím na míru pro určitého koně, protože jen tak mohu zaručit, že mu budou dokoanle sedět. Správně padnoucí uždění, stejně jako dobře napasované sedlo, je velmi důležité pro pohodlí koně a má proto i vliv na jeho výkon. Pohodlí koně je pro mě při výrobě uždění tou nejvyšší prioritou a proto věnuji velkou pozornost tomu, aby pro něj byla nová uzdečka nebo uzda maximálně pohodlná a celkově přizpůsobená anatomii jeho hlavy. Máte-li jakékoli dotazy týkající se uždění vyrobeného na zakázku, neváhejte se na mě obrátit.

Každý kus je originál, takže cena každého výrobku se liší v závislosti na požadované velikosti a na přáních každého ze zákazníků. Orientační ceník najdete v horním menu pod záložkou "Více". Chcete-li znát přesnou cenu, neváhejte mě kontaktovat s vašimi požadavky a přáními. Po bližší specifikaci zakázky se vám co nejdříve ozvu s cenovou kalkulací.

Samozřejmě! Není problém zaslat jakýkoli z výrobků i do zahraničí. Cena doručení se odvíjí od ceníku zvolené doručovací služby.

Máte-li zájem o jakýkoliv kožený výrobek na zakázku, neváhejte mě kontaktovat pomocí formuláře na stránce "Kontakt", e-mailem, nebo telefonicky. Jsem tu pro vás také na Whatsappu a dalších sociálních sítích. Probereme spolu vaše přání a potřeby vašeho koně a na základě bližší specifikace zakázky pro vás vytvořím cenovou kalkulaci. Konzultace i vytvoření cenové nabídky jsou zcela nezávazné a zdarma. Budete-li mít zájem si u mě daný výrobek objednat, můžeme se domluvit na měření, doladit společně poslední detaily, a následně mohu začít pracovat na vaší objednávce.

Abych pro vás mohla vyrobit ohlávku, která bude vašemu koni perfektně sedět, navrhla jsme speciální nastavitelnou ohlávku, s jejíž pomocí mohu změřit správnou velikost pro každého koně a vyrobit vám ohlávku v i nestandardních mírách. Buď mohu vašemu koni vzít míry při osobní schůzce přímo u vás ve stáji, nebo vám mohu nastavitelnou ohlávku zaslat přes Zásilkovnu nebo poštou. Po nastavení ohlávky na správně padnoucí velikost dle přiložených instrukcí mi ji zašlete zpět, abych mohla vyrobit ohlávku přímo na míru vašemu koni.

Ano, v případě, že jsou části uzdečky dostatečně dlouhé a v dobrém stavu, mohu vaši uzdečku upravit. Jinak vám mohu zhotovit náhradní díly k vaší uzdečce na míru.